Tychy czekają na nową galerię handlową

Tychy to średniej wielkości miasto położone tuż przy Katowicach, które słynie z lokalnego browaru i produkcji samochodów. Z każdym rokiem miasto rozwija się oferując nowe możliwości dla swoich mieszkańców. Sukcesywnie budowane są kolejne obiekty użyteczności publicznej, w których pojawią się lokale usługowe o różnym charakterze. Obecnie największą inwestycją w Tychach jest budowa nowego stadionu GKS-u. Warto też zwrócić uwagę na budowę lokalnego centrum handlowego, które ma spełniać wszelkie potrzeb mieszkańców. Dotychczas na większe zakupy trzeba było jeździć do Katowic, co oznacza koszty paliwa i więcej czasu, którego nie zawsze się ma pod dostatkiem.

O budowie Gemini Park Tychy mówiło się już od lat. Jednak kłopoty z formalnościami przedłużały ostateczny termin rozpoczęcia prac. W końcu udało się spełnić wszystkie wymogi i za kilkanaście miesięcy najpopularniejsze lokale handlowe pojawią się w Tychach. A wiadomo, potrzeby mieszkańców stale rosną, dlatego nowe centrum ma budzić respekt od samego otwarcia. Powierzchnia na wynajem osiągnie aż 32 tysiące metrów kwadratowych, dlatego spodziewać się można wielu nowoczesnych lokali w galerii handlowej. Inwestor liczy na to, że odnowione Gemini Park Tychy stanie się miejscem nie tylko zakupów, ale też spotkań mieszkańców.

Tychy -nowa galeria

Imponujący obiekt będzie bez wątpienia największym w Tychach. Budynek zlokalizowany przy ulicy Towarowej, czyli tuż przy zjeździe na „krajową jedynkę”, może zaskarbić sobie przychylność przejezdnych. Taka lokalizacja to ogromny atut galerii, który ma zachęcić potencjalnych najemców do wybierania lokali na wynajem właśnie w Gemini Park Tychy. Wielkie otwarcie nowego centrum handlowego ma nastąpić wiosną 2016 roku. Budowa ma bowiem potrwać niecałe półtora roku. Obiekt wyposażony będzie w gotowe pomieszczenia sklepowe, biura oraz punkty gastronomiczne. Przygotowanie wszystkiego wymaga czasu i zaangażowania wielu specjalistów, ale w rezultacie mieszkańcy Tychów otrzymają wyjątkowy budynek handlowo-usługowy.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz