M3 najbardziej popularne w Tychach

Rynek mieszkaniowy jest bardzo różnorodny, bo różne są też potrzeby klientów. Dużą grupę stanowią rodziny z dziećmi, ale coraz częściej własnego lokalu poszukują też osoby samotne. Należy również pamiętać o mieszkaniach na wynajem, które kupowane są jako inwestycja na przyszłość. Taką nieruchomość można wynająć studentom lub pracownikom sezonowym i czerpać profity z tego tytułu.

Każde miasto rządzi się jednak swoim prawami, np. w Tychach dużym zainteresowaniem cieszą się nowe mieszkania komunalne. W ostatnim czasie na mieszkania przerobiony został budynek dawnego internatu. Inwestycja, która kosztowała prawie dwa miliony złotych sprawiła, że 22 dwie nowe kawalerki w Tychach zapewnią dach nad głową dla mieszkańców miasta, którzy z nadzieją czekają na własne mieszkanie.

Standardowo za nieruchomość o powierzchni 40 metrów kwadratowych trzeba zapłacić około 150 tys. złotych. Stawki między rynkiem wtórnym a pierwotnym sporo się różnią i mogą niekiedy wynieść nawet tysiąc złotych. Na Śląsku, tak jak i w całej Polsce, największym zainteresowaniem cieszą się ustawne M3. Dwupokojowe mieszkania w Tychach w atrakcyjnej lokalizacji, bo w samym centrum kosztuje niecałe 4 tysiące za metr. To taniej niż w Katowicach, dlatego osoby poszukujące nieruchomości coraz częściej rozważają zamieszkanie w Tychach.

mieszkanie w tychach

Dostrzegli to deweloperzy, którzy właśnie w tym mieście realizują ciekawe inwestycje mieszkaniowe. Przekładem jest Osiedle Trzech Stawów. Nowoczesny kompleks z apartamentami w Tychach reprezentuje niezwykłą koncepcję architektoniczną oraz funkcjonalność mieszkaniową. Bliskość centrum miasta oraz przyrody to ważne audyty tego osiedla. Łatwy dojazd do Mikołowa, Katowic czy Bielska-Białej to dobre rozwiązanie dla osób pracujących w kilku miastach i poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania. Zabudowa szeregowa gwarantuje przestrzeń i prywatność, ale trzeba się też liczyć z ceną. Za modny dom trzeba zapłacić prawie 900 tys. zł. Jeżeli to za drogo, trzypokojowe mieszkania w Tychach również zapewniają sporo powierzchni, a ich oferta jest znacznie bogatsza niż w przypadku szeregówki.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz