Domy w wyższym standardzie kosztują więcej

Tychy zachęcają do osiedlania się realizując kolejne inwestycje budowlane. Jedną z ostatnich jest nowoczesne osiedle mieszkaniowe przy ulicy Trzech Stawów. Aż czternaście domów szeregowych to ciekawa opcja dla młodych małżeństw. Każda nieruchomość posiada bowiem własny garaż i niewielki ogródek, czyniąc to miejsce idealnym do założenia rodziny. Wszystkie budynki mają dwa piętra, z czego na dole znajduje się salon z kuchnią, a na górze sypialnie. Powierzchnia oferowanych domów w Tychach to maksymalnie 200 metrów kwadratowych. Największe nieruchomość wyposażono w szklane antresole lub przestronny taras na dachu, gwarantując przepiękny widok na panoramę miasta.

Tychy - domy

Osiedle Trzy Stawy atrakcyjne jest również pod względem lokalizacji. Bliskość centrum oraz Parku Północnego sprawia, że z łatwością można dojechać do pracy lub urzędu oraz aktywnie spędzić czas na leśnych spacerach. Dom jednorodzinny, który łączy sąsiedztwo przyrody z życiem w centrum miasta to niewątpliwe świetna inwestycja. Takie atuty przyczyniły się do dużego zainteresowania tą właśnie inwestycją. Dla potencjalnego nabywcy ważne jest, by nowy dom nawet za 50 lat spełniał wszelkie wymagania zarówno wizualne, jak i funkcjonalne. A nowoczesne wille w centrum miasta wydają się być najlepszym rozwiązaniem, bo nawet za kilkadziesiąt lat nie stracą na swojej wartości.

Piękna architektura osiedla jednak sporo kosztuje. Biała elewacja, szare elementy wykończenia budynku, m.in. ramy okienne oraz soczyście zielone panele elewacyjne, to ponadczasowy design. Najtańszy gotowy dom na Osiedlu Trzy Stawy w Tychach to wydatek rządu 890 tys. złotych. Tym samym, nie każdy będzie w stanie pozwolić sobie na zakup takiej nieruchomości. Cena za metr kwadratowych jest wyższa od przeciętnej w Tychach na rynku pierwotnym, ponieważ wynosi od 3,5 ponad 5 tys. złotych. Jednakże luksusowe i atrakcyjnie położone osiedle może pozwolić sobie na wyższe stawki. Większość nieruchomości była już zarezerwowana przed oddaniem ich do użytku.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz