Ksiądz egzorcysta wygonił diabła z koszulek hokeistów GKS-u Tychy – Sport.pl

Jak zdaje portal Sport.pl w informacji „Ksiądz egzorcysta wygonił diabła z koszulek hokeistów GKS-u Tychy”:

Przypomnijmy, że "wyganianie diabła" zaczęło się od artykułu w tyskim "Echu". "Lansowanie demonów na symbol kojarzący się akurat z Tychami jest o tyle kuriozalne, że sesje Rady Miasta w Tychach otwiera się słowami: Szczęść Boże. Do tego patronem […] sprawdź cały news ».

Jak opiszesz te wydarzenia? Dołącz się do na ten temat

Jeden komentarz

  1. Pa Sierpień 2012 at 11:17 #

    Jeżeli zaczniemy mieszać sport z religią to masakra. Trzeba zmienić ustawienie bramkarza, bo może kojarzyć się z głową kozła, a z głowy kozła, przecież powstał pentagram. Od dziś bramkarz hokejowy musi ustawiać się w pozycji krzyża, a bardzo popularny butterfly należy zmienić na pigeon ( gołąb też coś tam wspólnego z religią ma ). Bramkę też należy zmienić w krzyż – ale w żadnym wypadku odwrócony, trzeba wymyślić nowe nazewnictwo kar – zbyt wysoki kij nazwiemy 2 minuty za zbyt wysoki krzyż itd. Sędziowie muszą od dziś jeździć ze znakiem krzyża na piersi, a zawodnicy każdy mecz rozpoczynać przymusowym różańcem. Kibice nie mogą używać wulgarnych słów, no i trąb – bo przecież toż to apokalipsa !!!
    Ławka kar… tutaj mają pole do popisu – 2 minuty leżenia krzyżem.
    Komentator w przerwach będzie zapuszczał zajawki z radia ma-ryja a finały będzie otwierał łojciec dre – ktor z reklamą swoich Toruńskich wód geotermalnych 🙂

    PARANOJA 😛